• Mimar Sinan Mahallesi, Küçük Sanayi Cad. NO:3D (Tuzcular Total yanı) ÇORUM
ACL Boyasız Dolu Hasar Onarım Merkezi

ACL Boyasız Dolu Hasar Onarım Merkezi

ACL Otomotiv olarak 2003 yılından itibaren araç kaporta onarımı ve boyasız göçük düzeltme konusunda uzmanlaşarak sektörde öncü servis haline geldik. Uzun yıllar İstanbul'da kazandığımız tecrübeyle; Çorum merkez servisimizde faaliyet göstermekteyiz. Türkiye'nin iç bölgesinde olmamızın avantajını kullanarak dolu yağan bölgelere uzman kadromuzla anında ulaşıp hizmet vermekteyiz. Servisimizde Boyasız Göçük Düzeltme, Boyasız Dolu Hasar Onarımı, Boyasız Mini Onarım, Boyasız Park Hasar Onarımı  ve Plastik aksam - Tampon tamiratını hizmeti vermekteyiz.

Misyonumuz

ACL Otomotiv olarak Boyasız Göçük Düzeltme, Boyasız Dolu Hasar Onarımı, Boyasız Mini Onarım, Boyasız Park Hasar Onarımı  ve Plastik aksam - Tampon tamiratını değerli müşterilerimizin araçlarını kendi aracımız gibi görüp kaliteli işçilik uygulayarak araçların değer kayıplarının önüne geçmektir.

Vizyonumuz

ACL Otomotiv olarak uzman kadromuzla; Türkiye'de konusunda en güvenilir servis olmak; kaliteli işçilik ve fiyat avantajımızı kullanarak maksimum müşteri memnuniyetiyle ACL Otomotiv markasını Türkiye'deki yerini sağlamlaştırmaktır.